O mně

Jmenuji se Světlana. Vítám na mých stránkách ty, kteří na ně byli přivedeni osudem. Mé stránky jsou zaměřeny především k pomoci lidem najít sama sebe a vyřešit jejich problémy, které se týkají ať už partnerských vztahů, se zaměstnáním, s dětmi, se zdravím, s rozvodem, s financemi, s láskou či jakýchkoliv jiných osobních problémů. Zabývám se jednak numerologií, kde pro analýzu, ať už partnerskou či osobní, mi stačí datum narození a křestní jméno. Podle data narození dokáži stanovit i předpovědi na jednotlivé roky dopředu a určit, na co se má člověk v příslušném roce zaměřit.

Zabývám se také grafologií, kde z písma vyčtu charakteristiku osoby i její zaměření. Není náhodou, kdo jak píše. I z písma stejně jako z data narození se otvírá celá duše člověka. I pomoci písma dokáži vyřešit osobní problémy a určit sklony a povahové rysy člověka a pomoci tak poznat lépe sama sebe i druhé.

Zabývám se také výkladem tarotových karet, ať už při osobní návštěvě nebo i na dálku. Na dálku mi k tomu stačí datum narození a křestní jméno. Výklad posílám emailem. Je možná i komunikace a výklad karet za pomoci Skype, kdy se domluvíme na příslušné hodině a spojíme se spolu. Lze provést výklad i touto formou.

Pro žádný z oborů, kterými se zabývám osobní návštěva potřebná není.

Pro svou práci jsem absolvovala kurzy numerologie a grafologie a mám také dlouholetou praxi ve všech oblastech, kterými se zabývám. Numerologii jsem studovala v kurzech v Bakově škole numerologie. Grafologii v EŠKK. Pro výklad z karet používám výhradně karet tarotových, z kterých vyčtu cokoliv. Pro svou práci mám nadání, vím a vidím.

Vzdělávám se přes 27 let v oblasti filosofie Bytí Josefa Zezulky (Duchovní univerzita Bytí I. stupeň). Moje největší poděkování za to čím v životě jsem, patří Josefu Zezulkovi, a také mému duchovnímu učiteli sanátorovi Tomáši Pfeifferovi. Oni a filosofie Bytí jsou největší oporou v mém životě.

Důkazem toho, že moje výklady sedí, jsou spokojení zákazníci, kteří se rádi ke mně vrací a spoustu děkovných dopisů od lidí, kterým jsem pomohla.

Věřím, že i Vám pomohu vyřešit Vaše problémy.

Těším se na setkání s vámi.

S láskou

Světlana.

Ing. Světlana Ivanovová, mobil + 420 606 95 95 47, ivanovova@volny.cz | AFT a Kineziologie | Výklad karet eTarot.cz