Ceník


Numerologický rozbor osoba (charakteristika člověka s předpověďmi na tři roky dopředu) 600 Kč
Partnerská numerologie (odhalí mnohé ze vztahu mezi partnery) 1.000 Kč
Horoskopy denní, týdenní, měsíční, čtvrtletní, roční podle data narození a křestního jména (zdraví, práce, klíčové životní situace, vztahy, finance apod.) 500 Kč
Grafologický rozbor osoba (z písma se otvírá celá duše člověka) 900 Kč
Výklad z tarotových karet přes email - jedna otázka 250 Kč
Výklad z tarotových karet přes email - dvě otázky 350 Kč
Výklad z tarotových karet přes email – tři otázky 450 Kč
Velký výklad na vztahy (vhodnost partnerů k sobě, rozbor situace, řešení krize apod.) 500 Kč
Velký výklad na práci (změny práce, vhodnost pro kterou práci, více prací) 500 Kč
Tarotový Kříž (výklad na minulost a na budoucnost, co bylo, co bude, co nebude a jak to dopadne) 300 Kč
Výklad z tarotových karet přes Skype - do 30 minut 300 Kč
Výklad z tarotových karet při osobní návštěvě za každých započatých 30 min. 300 Kč
Výklad po telefonu na jakýkoliv problém do 30 min (telefon platím já) 300 Kč
Rychlý výklad z karet po telefonu do 15 minut pro řešení naléhavých situací od 8 - 22 hod. (telefon platím já) 200 Kč
Strom života (ukáže Vám, k čemu je určen Váš život, jakých cílů můžete v budoucnosti dosáhnout, co Vás čeká v citovém životě, v práci i jinde, jaký budete mít v budoucnosti domov, co Vám brání dosáhnout Vašich cílů, jaké překážky budete muset v budoucnosti překonávat, jaká cesta je pro Vás nejvhodnější.) 300 Kč
Kurz numerologie na dálku 3.000 Kč

Možnost koupě dárkových poukazů na vybrané služby.


Slever.cz


VÁNOČNÍ A PŘEDVÁNOČNÍ SLEVY LISTOPAD A PROSINEC 2017:

1) Strom života (ukáže Vám, k čemu je určen Váš život, jakých cílů můžete v budoucnosti dosáhnout, co Vás čeká v citovém životě, v práci i jinde, jaký budete mít v budoucnosti domov, co Vám brání dosáhnout Vašich cílů, jaké překážky budete muset v budoucnosti překonávat, jaká cesta je pro Vás nejvhodnější.) + odpověď na dvě libovolné otázky, co Vás zrovna teď trápí a honí se Vám hlavou ( zdraví, starost s dětmi, finance, rozvod apod.) To vše za pouhých 379 Kč. Stačí dodat datum narození a křestní jméno. Strom života je zaslán emailem. Možno koupit i jako Vánoční poukaz s platností do konce března 2018.
2) Tarotový Horoskop na rok 2018 (zdraví, práce, vztahy, finance, domov a rodina, souhrn apod.) za pouhých 279 Kč. Stačí dodat datum narození a křestní jméno. Horoskop je zaslán emailem. Možno koupit i jako Vánoční poukaz s platností do konce března 2018.
3) Půlhodinový výklad karet dle přání osobně, po telefonu ( telefon platím já), po Skypu ap. + numerologický rozbor na libovolnou osobu podle data narození a křestního jména (charakteristika člověka s předpovědmi na tři roky dopředu, na co jsou ty roky zaměřeny, čeho se v těch letech vyvarovat) za pouhých 489 Kč. Numerologický rozbor je zaslán mailem. Možno koupit i jako Vánoční poukaz s platností do konce března 2018.
4) Tarotový Kříž (výklad na minulost a na budoucnost, co bylo, co bude, co nebude a jak to dopadne) za pouhých 249 Kč. Stačí dodat datum narození a křestní jméno. Tarotový Kříž je zaslán emailem. Možno koupit i jako Vánoční poukaz s platností do konce března 2018.
5) Velký výklad na vztahy (vhodnost partnerů k sobě, rozbor situace, řešení krize apod.) za pouhých 389 Kč. Stačí dodat data narození a křestní jména. Možno koupit i jako Vánoční poukaz s platností do konce března 2018.
6) Výklad z tarotových karet přes email - dvě otázky za pouhých 249 Kč. Stačí dodat datum narození a otázky. Výklad je zaslán emailem. Možno koupit i jako Vánoční poukaz s platností do konce března 2018.

Lze zakoupit i dárkové poukazy v hodnotě 400, 500, 600, 700, 1000 Kč a každý si pak vybere při uplatnění poukazu libovolné služby v hodnotě Dárkového poukazu nebo lze zakoupit poukazy na konkrétní akci dle nabídky. Platnost poukazu bude do konce BŘEZNA 2018.


Poradna zdarma:

Je určena těm, kteří nemohou využít možností rozsáhlých placených výkladů nebo jim stačí jen rychlá a krátká odpověď pro řešení jejich vážných životních situací a provedení naléhavých rozhodnutí. Stačí poslat na emailovou adresu dotaz a datum narození a křestní jméno a do předmětu emailu uvést Bezplatná poradna. Odpověď bude poslána co nejdříve podle časových možností. Výklad bude proveden za pomoci numerologie a výkladu z tarotových karet.

Do Poradny může jedna osoba vložit jednu krátkou otázku, týkající se vážné životní situace, za týden.

Vzhledem k velkému počtu zájemců o Bezplatnou poradnu, která stojí můj čas a energii, budu ráda za jakýkoliv dobrovolný příspěvek na zajištění jejího chodu. Využijte prosím níže uvedené číslo účtu.

Platba předem na účet:
číslo účtu: 757198143/0800, Česká spořitelna
Jako variabilní symbol uvádějte datum narození.

Ing. Světlana Ivanovová, mobil + 420 606 95 95 47, ivanovova@volny.cz optimalizace PageRank.cz | AFT a Kineziologie | Výklad karet eTarot.cz | webdesign