Ceník


Numerologický rozbor osoba (charakteristika člověka s předpověďmi na tři roky dopředu) 600 Kč
Partnerská numerologie (odhalí mnohé ze vztahu mezi partnery) 1.000 Kč
Horoskopy denní, týdenní, měsíční, čtvrtletní, roční podle data narození a křestního jména (zdraví, práce, klíčové životní situace, vztahy, finance apod.) 600 Kč
Grafologický rozbor osoba (z písma se otvírá celá duše člověka) 900 Kč
Výklad z tarotových karet přes email - jedna otázka 250 Kč
Výklad z tarotových karet přes email - dvě otázky 350 Kč
Výklad z tarotových karet přes email – tři otázky 450 Kč
Velký výklad na vztahy (vhodnost partnerů k sobě, rozbor situace, řešení krize apod.) 550 Kč
Velký výklad na práci (změny práce, vhodnost pro kterou práci, více prací) 550 Kč
Tarotový Kříž (výklad na minulost a na budoucnost, co bylo, co bude, co nebude a jak to dopadne) 450 Kč
Výklad z tarotových karet přes Skype - do 30 minut 300 Kč
Výklad z tarotových karet při osobní návštěvě za každých započatých 30 min. 300 Kč
Výklad po telefonu na jakýkoliv problém do 30 min (telefon platím já) 300 Kč
Rychlý výklad z karet po telefonu do 15 minut pro řešení naléhavých situací od 8 - 22 hod. (telefon platím já) 200 Kč
Strom života (ukáže Vám, k čemu je určen Váš život, jakých cílů můžete v budoucnosti dosáhnout, co Vás čeká v citovém životě, v práci i jinde, jaký budete mít v budoucnosti domov, co Vám brání dosáhnout Vašich cílů, jaké překážky budete muset v budoucnosti překonávat, jaká cesta je pro Vás nejvhodnější.) 550 Kč
Kurz numerologie na dálku 3.000 Kč
Výklad tarotových karet na různých akcích dle požadavku. Cenu je třeba domluvit předem podle rozsahu akce a platba probíhá předem. Třeba také zajistit malý, oddělený prostor, kde by byl stůl a dvě židle a kde by bylo soukromí. cena dohodou

Možnost koupě dárkových poukazů na vybrané služby.

VÝKLAD Z TAROTOVÝCH KARET, NUMEROLOGIE A GRAFOLOGIE - ZAJÍMAVÁ VÁNOČNÍ A NOVOROČNÍ NABÍDKA


1) Tarotový horoskop na rok 2020: zdraví, práce, láska, finance, překážky v tomto roce, cíle v tomto roce, rodina, zaměření roku za pouhých 299 Kč. Lze zakoupit i formou vánočního dárkového poukazu pro své blízké. Poukaz bude zaslán e-mailem. Jeho platnost bude do konce března 2020. K vypracování je potřeba dodat datum narození a křestní jméno osoby, které se bude výklad týkat. Zakázka bude zaslána také e-mailem. Jako dárek k objednávce Vám navíc zodpovím dvě jednoduché otázky formou ANO-NE.
2) Strom života: ukáže Vám k čemu je určen Váš život, jakých cílů můžete v budoucnosti dosáhnout, co Vás čeká v citovém životě, práci i jinde, jaké překážky budete muset v budoucnosti překonávat, jaká cesta je pro Vás nejvhodnější, za pouhých 299 Kč. Lze koupit i formou vánočního dárkového poukazu pro své blízké. Poukaz bude zaslán e-mailem. Jeho platnost bude do konce března 2020. K vypracování je potřeba dodat datum narození a křestní jméno příslušné osoby. Zakázka bude zaslána také e-mailem. Jako dárek Vám navíc zodpovím dvě jednoduché otázky formou ANO-NE.
3) Tarotová poradna: lze položit tři libovolné jednoduché otázky po e-mailu, po Skypu nebo telefonu na jakékoliv osobní problémy ( zdraví, práce, vztahy, problémy s dětmi, financemi apod.). za pouhých 199 Kč. Lze koupit i formou vánočního dárkového poukazu pro své blízké. Poukaz bude zaslán e-mailem. Jeho platnost bude do konce března 2020. K vypracování je potřeba datum narození a křestní jméno. Zakázka bude zaslána také e-mailem. Připravte si, co by Vás zajímalo. K výkladu bude použito tarotových karet a znalostí numerologie.

Neváhejte a velmi výhodně objednávejte ještě DNES. Objednávky budu přijímat do naplnění mé kapacity. PLATBY jsou předem na účet.

Lze zakoupit i dárkové poukazy v hodnotě 400, 500, 600, 700, 1000 Kč a každý si pak vybere při uplatnění poukazu libovolné služby v hodnotě poukazu nebo lze zakoupit poukazy na konkrétní akci dle nabídky. Platnost poukazu bude do konce BŘEZNA 2020. Vhodný dárek i pro blízké k Vánocům.


Poradna zdarma:

Je určena těm, kteří nemohou využít možností rozsáhlých placených výkladů nebo jim stačí jen rychlá a krátká odpověď pro řešení jejich vážných životních situací a provedení naléhavých rozhodnutí. Stačí poslat na emailovou adresu dotaz a datum narození a křestní jméno a do předmětu emailu uvést Bezplatná poradna. Odpověď bude poslána co nejdříve podle časových možností. Výklad bude proveden za pomoci numerologie a výkladu z tarotových karet.

Do Poradny může jedna osoba vložit jednu krátkou otázku, týkající se vážné životní situace, za týden.

Vzhledem k velkému počtu zájemců o Bezplatnou poradnu, která stojí můj čas a energii, budu ráda za jakýkoliv dobrovolný příspěvek na zajištění jejího chodu. Využijte prosím níže uvedené číslo účtu.

Platba předem na účet:
číslo účtu: 757198143/0800, Česká spořitelna
Jako variabilní symbol uvádějte datum narození.

Ing. Světlana Ivanovová, mobil + 420 606 95 95 47, ivanovova@volny.cz | AFT a Kineziologie | Výklad karet eTarot.cz